5.0 Rating | 136 - reviews
Interesujesz się finansami? Nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV!

Extend Finance poszukuje osób chcących pracować na stanowisko Doradców Kredytowych oraz Ubezpieczeniowych.

Jeśli interesujesz się finansami, jesteś mobilny i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, to ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Odpowiedni dobór produktów do ich potrzeb i możliwości
  • Doradztwo i budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i technik sprzedaży

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie prawa jazdy i samochodu
  • Bycie otwartym na pracę w terenie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • Chęć do poszerzania własnych kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
  • Szukamy osób z doświadczeniem jak również osób, które chciałyby zacząć swoją karierę na rynku finansowym

Oferujemy

Pracę w przyjaznym, młodym i dynamicznym zespole oraz:

  • wynagrodzenie prowizyjne
  • dostęp do całego panelu ubezpieczeniowego (22 provider-ów)
  • dostęp do jednego z największych Mortgage Club-ów w UK (Legal and General – 104 Banki)
  • dostęp do ubezpieczeń komercyjnych i niestandardowych włączając Building & Content
  • wsparcie i pomoc w zdobywaniu klientów
  • program szkoleń dopasowany do Twoich potrzeb
  • możliwość rozwoju i budowanie własnego team-u

Zainteresowany? Nie zwlekaj!

Twoje miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, operujemy w całym UK

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie krótkiej informacji o sobie oraz CV na nasz adres email: rekrutacja@extendfinance.co.uk

Odpowiemy na każde zgłoszenie. Dziękujemy!

Get In Touch

By submitting the form, you consent to the collection and processing of your personal data in accordance with our privacy policy.

Skontaktuj się

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

Done!

One of our advisors will contact you ASAP!

Zrobione!

Jeden z naszych doradców wkrótce się z Tobą skontaktuje!