Portal klienta

Praca

Interesujesz się finansami? Nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV!

Extend Finance poszukuje osób chcących pracować na stanowisko Doradców Kredytowych oraz Ubezpieczeniowych.

Jeśli interesujesz się finansami, jesteś mobilny i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, to ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Odpowiedni dobór produktów do ich potrzeb i możliwości
  • Doradztwo i budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i technik sprzedaży

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie prawa jazdy i samochodu
  • Bycie otwartym na pracę w terenie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • Chęć do poszerzania własnych kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
  • Szukamy osób z doświadczeniem jak również osób, które chciałyby zacząć swoją karierę na rynku finansowym

Oferujemy

Pracę w przyjaznym, młodym i dynamicznym zespole oraz:

  • wynagrodzenie prowizyjne
  • dostęp do całego panelu ubezpieczeniowego (22 provider-ów)
  • dostęp do jednego z największych Mortgage Club-ów w UK (Legal and General – 104 Banki)
  • dostęp do ubezpieczeń komercyjnych i niestandardowych włączając Building & Content
  • wsparcie i pomoc w zdobywaniu klientów
  • program szkoleń dopasowany do Twoich potrzeb
  • możliwość rozwoju i budowanie własnego team-u

Zainteresowany? Nie zwlekaj!

Twoje miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, operujemy w całym UK

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie krótkiej informacji o sobie oraz CV na nasz adres email: rekrutacja@extendfinance.co.uk

Odpowiemy na każde zgłoszenie. Dziękujemy!